Hakkımda

Merhaba, ben Sertifikalı Mutlu Uyku Koçu  Tülin GÜMÜŞ, size Uyku Koçu olmaya karar verme sürecimden kısaca bahsetmek istiyorum.

Videoyu oynat

Benim Hikayem

Her ne kadar planlayarak bir çocuk sahibi olsam da doğumdan sonraki süreç beni biyolojik olarak çok zorladı. Eskiden olduğu gibi gün içindeki yorgunluğumu gece güzel bir uyku çekerek atamadığım zamanlara hiç hazır olmadığımı farkettim. Kızımın ve ailemizin gece sağlıklı uyku uyuyabilmesi için yollar aramaya  başladım. Akabinde bir uyku koçuna danışmaya karar verdim, eğitimden sonra kızımın uyku düzenindeki olumlu yöndeki değişim beni oldukça mutlu etti. Artık ailecek sağlıklı gece uykularına kavuşmuştuk.

Doğum Sonrası

Doğum sonrası özellikle uyku eğitiminin ne kadar önemli olduğunu kendim de deneyimleyince bu gibi sorunlar yaşayan annelere destek olmak adına bir adım ileri giderek Uyku Koçu olmaya karar verdim. Araştırmalarım sonucunda bebek bakımı ve güvenli bağ ile uyku eğitimi konularında öncü isimler olan Kim West ve Tracy Hogg gibi kişilerin kitaplarını okumaya başladım. Daha sonra sertifikalı uyku koçluğu eğitimi aldım. Çevremdeki ailelere deneyimlerimi aktardığımda başka ebeveynlerin ve bebeklerin sağlıklı şekilde uyumaları bu alanda kendimi geliştirmeme olanak sağladı.

dogumsonrasi-egitim-mutluuykularcom
hakkimda-tulingumus-mutluuykularcom

Siz de Katılın

Her bebek özeldir, her ailenin dinamikleri farklıdır; fakat her bebekli aile benzer sorunları yaşar. Uykusuzluk; hiçbir şeye yetişememe hissi, özgüven eksikliği ve çocuğuma yetemiyorum düşüncesi gibi bir çok sosyal sorunu beraberinde getirir.

Bebeğimizle geçireceğimiz her anın güzel, mutlu ve verimli olması bizim elimizde. Siz de benimle bebeğinize uyku eğitimi verebilir, bu yılların tadını doyasıya çıkabilirsiniz.

 

Beni Tavsiye Edebilirsin

Facebook
Twitter
WhatsApp

Danışan Referansları